KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10706621
nr 1070 6621
Anders Hultman
(f. 1953), Sverige
Anders Hultman (f. 1953), 'Banankram', 2016, signerad 'Anders Hultman 2016' och 'Banankram'. Blandteknik (gicléetryck, pennor, kritor, kol, akvarell på akvarellpapper), 29x29 cm / 53x53 cm
Anders Hultman, svensk bildkonstnär och skulptör född i Stockholm 1953.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:05:21
700 kr
1.500 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
6
1.600 kr
Anders Hultman
Läs mer om Anders Hultman